Niemcy, Frankfurt, Talar 1762

Niemcy, Frankfurt, Talar 1762
Niemcy, Frankfurt, Talar 1762
stan zachowania
3+/2-
cena wywoławcza
600 PLN
1 150 PLN

Atrakcyjny egzemplarz.

Sygnowany I.O.T. pod orłem.

Davenport 2219