Niemcy, Frankfurt, Związek Reński, Talar 1808-B

stan zachowania
2
cena wywoławcza
600 PLN
1 050 PLN

Talar Carla Theodora von Dalberga (Fürstprimas Związku Reńskiego).

Pod popiersiem mała sygnatura (litera B), po bokach tarczy oznaczenie mennicze B-H.

Thun 128, Davenport 808, A.K.S. 2