Niemcy, Gotha, Brakteat

Niemcy, Gotha, Brakteat
Niemcy, Gotha, Brakteat
stan zachowania
cena wywoławcza
50 PLN
140 PLN

Typ: dwie korony odwrócone od siebie.

Datowany na XIV-XV wiek.

Srebro, średnica 18 mm, waga  0.36 g

Lobbecke 790