Niemcy, Gotha, Brakteat

Niemcy, Gotha, Brakteat
Niemcy, Gotha, Brakteat
stan zachowania
cena wywoławcza
~11 EUR
~32 EUR
Lobbecke 790

Typ: dwie korony odwrócone od siebie.

Datowany na XIV-XV wiek.

Srebro, średnica 18 mm, waga  0.36 g