Niemcy, Nordhausen, Brakteat XV w.

stan zachowania
cena wywoławcza
50 PLN
85 PLN

Typ: dwie głowy orła odwrócone od siebie pod koroną, w otoku N O R T.

Datowany na XV wiek.

Karteczka Alex G. Malloy'a w komplecie.

Srebro, średnica 18.5 mm, waga 0.34 g

Lobbecke 855