Niemcy, Saksonia-Wittenberg, Albrecht II, Brakteat

stan zachowania
cena wywoławcza
50 PLN
160 PLN

Typ: tarcza nad wałem z dwiema wieżami.

Datowany na lata 1260-1298.

Ex. Alex Malloy (1987r.)

Srebro, średnica 21 mm, waga 0.33 g