Niemcy, Medal Bete und Arbeite

stan zachowania
2
cena wywoławcza
50 PLN
85 PLN

Ładny.

Sygnowany pod wieńcem FRIEDR. ST. SCH. PR.

Srebro, średnica 21.3 mm, waga 2.64 g.