Niemcy, Berlin, Medal z Ostatnią Wieczerzą (Loos)

stan zachowania
1-
cena wywoławcza
500 PLN
500 PLN

Pięknie zachowany, duży medal religijny.

Datowany na około 1800 rok.

Autorstwa Johanna Veita Dölla i Daniela Loos'a.

Srebro, średnica 50 mm, waga 56.96 g

Sommer B5