Niemcy, Medal chrzcielny XVIII/XIX wiek

stan zachowania
2/2-
cena wywoławcza
250 PLN
250 PLN

Zagięty przy obrzeżu, z dwoma lekkimi uderzeniami w tle. Patyna, połysk.

Prezencja bardzo ładna.

Efektowny, szeroki medal.

Niesygnowany.

Srebro, średnica 53.5 mm, waga 48.76 g