Niemcy, Medal nagrodowy Emden 1851 r.

stan zachowania
2+
cena wywoławcza
400 PLN
400 PLN

Bardzo ładnie zachowane lustro. Patyna.

Grawerunek na obrzeżu Ev. SENDEN Ad 1851 PRAESES des VORRATHS-INSTITUTS der STADT EMDEN~

Sygnowany L (Loos?).

Srebro, średnica 36 mm, waga 26.96 g