Rosja, Paweł I, Rubel Medalowy (1797)

stan zachowania
3
cena wywoławcza
1 000 PLN
3 200 PLN

Bardzo rzadki rubel wybity na pamiątkę koronacji Pawła I.

Niedatowany.

Sygnowany C.M.F.

Diakov 243.9 (R1), Bitkin M227 (R)