Litwa, Witold, Kontrasygnatura "Kolumny"

Litwa, Witold, Kontrasygnatura Kolumny
stan zachowania
3
cena wywoławcza
350 PLN
800 PLN

Kontrasygnatura "Kolumny" wybita na tatarskim dangu Bek-Sufjego (1420-1422, Krym).

Rzadsza pozycja.

Srebro, średnica 15-16 mm, waga 0.62 g

Ivanauskas typ 17V s.115-120