Szwajcaria, Johan II Sen v. Munsingen , Brakteat

stan zachowania
2+
cena wywoławcza
50 PLN
120 PLN

Typ z popiersiem biskupa w lewą stronę.

Datowany na lata 1335-1365.

Srebro, wymiary 20.7 x 20.7 mm, waga 0.39 g

HMZ 1-255