Odznaka 74 Górnośląski Pułk Piechoty - w oryginalnym pudełku Nagalskiego

stan zachowania
cena wywoławcza
1 500 PLN
2 600 PLN

Odznaka 74 Górnośląskiego Pułku Piechoty z Lublińca z lat 1929-1931 wykonana w zakładzie medalierskim Adama Nagalskiego w Warszawie.

Wymiary: 41.2 mm x 40.9 mm.

Srebro cechowane, emalia. Odznaka jednoczęściowa.

Stan dobry, minimalne powierzchniowe ubytki białej emalii.

Odznaka zachowana z oryginalnym pudełkiem wykonawcy (rzadkość). Do kompletu brak nakrętki.

Lit: Sawicki, Wielechowski  Odznaki W.P. 1918-1945, str. 120.