Sobieski 10 złotych 1933 - NGC MS63

stan zachowania
NGC MS63
cena wywoławcza
~188 EUR
~494 EUR
Chałupski 2.29.1.a (R), Parchimowicz 121

Bardzo ładny, nieobiegowy egzemplarz. Równomierna, bardzo ładna patyna.