Sobieski 10 złotych 1933 - NGC MS63

stan zachowania
NGC MS63
cena wywoławcza
800 PLN
2 100 PLN

Bardzo ładny, nieobiegowy egzemplarz. Równomierna, bardzo ładna patyna.

Chałupski 2.29.1.a (R), Parchimowicz 121