Śląsk, Ludwik II Brzeski, Halerz Legnica - PCGS MS64

stan zachowania
PCGS MS64
cena wywoławcza
150 PLN
340 PLN

Menniczy egzemplarz.

Miejski halerz ze św. Piotrem, datowany na lata 1425-1448.

Odmiana bez kropki pod kluczem.

Kopicki 8656 (R1)