Kurlandia, Fryderyk Kettler, Trojak Mitawa 1596 - rzadki

stan zachowania
3
cena wywoławcza
500 PLN
950 PLN

Pierwszy rocznik trojaków Fryderyka.

Odmiana z datą po bokach herbów Polski i Litwy.

Mocna, ciemna patyna.

Rzadki trojak.

Iger KuF.96.1.a (R4)