Kurlandia, Wilhelm Kettler, Trojak Mitawa 1598 - CV

stan zachowania
3
cena wywoławcza
400 PLN
1 100 PLN

Nierównomierna patyna. Lekkie wybłyszczenie na awersie.

Pierwszy rocznik trojaków Wilhelma.

Rzadsza odmiana z tytulaturą zakończoną CV.

Wariant z interpunkcją rewersu w postaci haczyków.

Rzadka moneta.

Iger KuW.98.1.b (R3)