Staszów, Spółdzielnia Wojskowa Garnizonu - 50 groszy

stan zachowania
2-
cena wywoławcza
50 PLN
50 PLN

Ładna moneta.

Pieniądz garnizonowy datowany na lata 1926-1939, lata, w których szkolono w Staszowie kadry na potrzeby KOP.

Cynk, średnica 22 mm, waga 3.71 g.

Bartoszewicki 214.4 (R6b)