Poniatowski, Grosz Kraków 1767-G - ładny

stan zachowania
2+/1-
cena wywoławcza
400 PLN
700 PLN

Równomierna brązowa patyna, dobry relief, bardzo ładna powierzchnia. Praktycznie nieobiegowa moneta, wybita wyeksploatowanym stemplem.

Odmiana bez jagódek w wieńcu, z obręczą korony z klejnotami.

Parchimowicz 5.c16, Plage 90, Berezowski 0.40 zł