August III Sas, Szeląg Gdańsk 1763 - CZYSTE srebro - piękny

stan zachowania
NGC MS63
cena wywoławcza
~705 EUR
~1 011 EUR
Kahnt 741.a, Kopicki 7727 (R5), CNG 404.a

Kolejna z bardzo rzadkich odbitek w czystym srebrze, która zachwyca urodą.

Piękna prezencja, stara patyna.

Odbitka ostatniego szeląga Augusta III wybita na grubym, mięsistym krążku.

Efektowna.