Piłsudski 2 złote 1936 - rzadki rocznik - NGC MS64

stan zachowania
NGC MS64
cena wywoławcza
2 500 PLN
11 250 PLN

Piękny egzemplarz rzadkiej i poszukiwanej monety II RP.

Mocna, równomierna patyna na awersie, a na rewersie jedynie delikatna.

Niskonakładowy rocznik dwuzłotówki z Piłsudskim (tylko 75 tys.).

Artykuł na temat cech charakterystycznych 2 zł 1936 na blog.gndm.pl.

Chałupski 2.20.2.a (R4), Parchimowicz 111.b