Głowa kobiety 2 złote 1933 - NGC MS63

stan zachowania
NGC MS63
cena wywoławcza
~47 EUR
~170 EUR
Chałupski 2.19.2.a, Parchimowicz 110.b

Mocna, nierównomierna patyna.