Głowa kobiety 2 złote 1933 - NGC MS63

stan zachowania
NGC MS63
cena wywoławcza
200 PLN
725 PLN

Mocna, nierównomierna patyna.

Chałupski 2.19.2.a, Parchimowicz 110.b