Głowa kobiety 5 złotych 1932 Warszawa - NGC AU58

stan zachowania
NGC AU58
cena wywoławcza
~188 EUR
~635 EUR
Chałupski 2.24.2.a (R2), Parchimowicz 116.a

Nierównomierna patyna, poza tym ładny egzemplarz bardzo rzadkiej monety.

Artykuł na temat cech charakterystycznych oryginalnych egzemplarzy 5 zł 1932 Warszawa na blog.gndm.pl.