Głowa Kobiety 10 złotych 1933 - NGC MS63

stan zachowania
NGC MS63
cena wywoławcza
~58 EUR
~317 EUR
Chałupski 2.28.3.a, Parchimowicz 120.c

Urokliwa patyna "amerykańskich kopertek" na bardzo dobrze zachowanej monecie.