Głowa Kobiety 10 złotych 1933 - NGC MS63

stan zachowania
NGC MS63
cena wywoławcza
250 PLN
1 350 PLN

Urokliwa patyna "amerykańskich kopertek" na bardzo dobrze zachowanej monecie.

Chałupski 2.28.3.a, Parchimowicz 120.c