Niemcy, Kempten (opactwo), Talar 1748 - b. ładny

stan zachowania
2
cena wywoławcza
2 000 PLN
2 900 PLN

Wyraźny, świeży połysk przebijający spod patyny.

Atrakcyjny ikonograficznie talar.

Mennica Augsburg.

Panowanie Engelbert von Sirgenstein.

Sygnowany MW (prawodpobnie Michael Wunsch).

Davenport 2372, Forster 1127, KM 40