Niemcy, Hamburg, Talar 1694 IR

stan zachowania
2
cena wywoławcza
500 PLN
1 150 PLN

Bardzo ładna moneta.

Talar Wolnego Miasta Hamburg z tytulaturą Leopolda.

Sygnowany I-R.

Davenport 5374, Gaedechens 523