Niemcy, Löwenstein-Wertheim-Rochefort, Talar 1769 WWE

stan zachowania
cena wywoławcza
~117 EUR
~294 EUR
Davenport 2407 B

Panowanie Karl Thomas.

Mennica Wertheim.

Sygnowany ST w przekroju ramienia.