Niemcy, Löwenstein-Wertheim-Rochefort, Talar 1769 WWE

stan zachowania
cena wywoławcza
500 PLN
1 250 PLN

Panowanie Karl Thomas.

Mennica Wertheim.

Sygnowany ST w przekroju ramienia.

Davenport 2407 B