Stefan Batory, Grosz Ryga 1581 - pełna data - b. ładny

stan zachowania
1-
cena wywoławcza
~164 EUR
~352 EUR
Kopicki 8083 (R1), Parchimowicz 193.a4

Atrakcyjny przedstawiciel pierwszego rocznika ryskich groszy Batorego.

Piękny połysk, patyna.

Odmiana z pełną datą i dużą głową króla.

Wariant z rozetką po RIGE.