Białystok, 10 Mk = 6 rub 1915 - stempel tekstowy

stan zachowania
4/4+
cena wywoławcza
200 PLN
750 PLN

Przybrudzony od rewersu. Przetarcia zabezpieczone umiejętnie "japońską bibułką".

Podczaski R-028.A.6.c