Białystok, 20 Mk = 12 rub 1915

stan zachowania
4
cena wywoławcza
350 PLN
850 PLN

Ślad złożenia na osiem. Drobne naddarcia czy przetarcia na linii złożeń. Prezencja piękna i świeża. Bardzo atrakcyjny.

Podczaski R-028.B.1.b