Sygnowany МШ.
Brąz złocony, średnica 28 mm, waga 11.99 g.
Piękna wersja wykonawcza, z szerokim i wysokim obrzeżem od awersu, sprawiającym, że medal wygląda jakby był włożony w dodatkowy pierścień.
Starannie złocony, również na rancie.
Piękny stan zachowania.