4351

Generał 10 mkp 1916 ...Biletów

4+
Stan zachowania: 4+
Literatura: Miłczak 12

Pod względem typologicznym najrzadszy banknot emisji Generalnego Gubernatorstwa - 10-tka z pierwszej emisji.

Naturalny egzemplarz, bez konserwacji, w niemocno obiegowym stanie zachowania. Złożony na krzyż, dwa lekkie zgięcia pobocznie.

Papier "pęknięty" na górnym marginesie (na linii złamania), pęknięcie nie dochodzi do rysunku.

Trochę rdzawych plamek na marginesach. Prezencja nadal świeża. Druk z połyskiem.

Aukcja 8
25 maja 2019 CEST/Warsaw
Cena wywoławcza
140 EUR
Stan zachowania
4+
175 EUR
125%
Wyświetleń: 65 | Ulubione: 1

Aukcja 8
25 maja 2019 CEST/Warsaw

15.00%
  2 000
  5 000
  10 000