Medal, Zygmunt Zakrzewski / Badacz Numizmatyki Piastów 1968 r.

stan zachowania
1/1-
cena wywoławcza
~4 EUR
~14 EUR
Paszkowycz 1/68

Medal projektu E. Gorola (sygnowany), wybity w Mennicy Państwowej.

Tombak, średnica 60 mm, waga 81.7 g