Rosja, Elżbieta, Medal zakończenie sporów o granicę 1754

stan zachowania
1-
cena wywoławcza
~46 EUR
~93 EUR

Późniejsza, XIX-wieczna odbitka, wykonana z oryginalnych stempli medalu carycy Elżbiety.

Wykonanego i sygnowanego (pod portretem) przez Timofeya Ivanova.

Cynk, średnica 65 mm, waga 97.64 g

Diakov 99.2