Rosja, Medal SUITA (10) Izjasław I 1054-1068

stan zachowania
1-
cena wywoławcza
500 PLN
1 000 PLN

Odbitka w brązie z oryginalnych stempli z 1770 roku.

Sygnowany F.G. na prawo od portretu (P.W. Gass).

Plamka/wżerek nad głową, poza tym stan bez zastrzeżeń.

Brąz, średnica 39.2 mm, waga 26.23 g

Diakov 1613 (R1)