Jan II Kazimierz, Ort Lwów 1656 - rzadki

stan zachowania
cena wywoławcza
~467 EUR
~537 EUR

Ładny egzemplarz orta lwowskiego z rzadkiej, wojennej emisji.

Odmiana z szerokim portretem króla, z Pogoniami z dużymi mieczami.

Lekko niedobity, co bardzo częste w przypadku ortów lwowskich, ale bardzo ładnie zachowany. Stara patyna. Zdrowy, atrakcyjny egzemplarz.

Kopicki 1745 (R3), Tyszkiewicz 4 mk