August III Sas, Ort Gdańsk 1760 REOE - 18 nad wieńcem

stan zachowania
2
cena wywoławcza
400 PLN
1 650 PLN

Odmiana z oznaczeniem nominału (1-8) nad wieńcem, przedzielone mieczem.

Wariant z szerokim wieńcem nad tarczą herbową.

Bardzo ładny egzemplarz. Wyraźny połysk, piękna patyna.

Kopicki 7769 (R2), Kahnt 725.b, CNG 422