Pomorze, Gardziec, Denar XV w.

stan zachowania
3+/3
cena wywoławcza
~11 EUR
~16 EUR
Kopicki 8459 (R3)

Wariant z chudym Gryfem.

Awers: trójliść.

Rewers: Gryf kroczący w lewo.

Srebro, średnica 10-11 mm, waga 0.29 .