Pomorze, Kołobrzeg, Denary XIV w. (3szt)

stan zachowania
3-4
cena wywoławcza
~14 EUR
~18 EUR
Kopicki 4680 (R2), 4681 (R3)

Zestaw trzech denarów nieokreślonych biskupów kamieńskich.

Jeden jednostronny (z pastorałami) i dwa typu infuła/pastorały.

Srebro, średnica 11-12 mm, waga 0.84 g (łączna).