Jan II Kazimierz, Ort Wschowa 1654 MW

stan zachowania
2-
cena wywoławcza
750 PLN
2 700 PLN

Przedostatni rocznik wschowskich ortów.

Odmiana legendowa: CASIMI / REGNI.PO.

Bardzo urodziwy egzemplarz. Zachowane w dużej części lustro w tle. Piękna patyna.

Rzadszy rocznik.

Kopicki 1724 (R1), Kurpiewski 348