Księstwo Warszawskie, 1/6 talara 1811 IS - mennicze

stan zachowania
1/1-
cena wywoławcza
1 000 PLN
aktualna cena
6 200 PLN

limit

PLN
.00

~0 EUR
~0 GBP
~0 USD

Przyjmowanie limitów: do końca licytacji

  • Po ustawieniu limitu w czasie licytacji pozycja będzie automatycznie licytowana w Twoim imieniu do wysokości ustalonego limitu. Limit jest ukrytą ofertą, jego wartość nie jest znana innym użytkownikom i uaktywnia sę dopiero w trakcie licytacji na żywo na zasadzie podobnej do snajperów aukcji Allegro lub eBay. Ustawione limity można modyfikować do momentu rozpoczęcia licytacji danej pozycji.
  • Twój limit

oferta

PLN
.00

~1 EUR
~1 GBP
~1 USD

Składanie ofert: do 29/05 23:59:59

  • Podbij cenę pozycji natychmiast. Złóż ofertę jeśli chcesz licytować pozycję w preaukcji. Uwaga: Ofert nie można odwoływać!
  • Twoja oferta

Pierwszy rocznika bicia 1/6 talara (złotówki).

Rewelacyjny, menniczy egzemplarz rzadkiego nominału. Naturalna patyna.

Typ niespotykany w takim stanie zachowania.

Zdecydowanie polecamy.

Plage 104, Kopicki 3691 (R1), Berezowski 3.75 zł

oferta licytujący data
6 200 PLN - 19/05 11:32:25
6 002 PLN - 19/05 00:05:14
4 400 PLN - 16/05 18:06:36
4 200 PLN - 16/05 13:44:14
4 100 PLN - 16/05 12:09:24
3 900 PLN - 15/05 23:35:30
3 800 PLN - 15/05 19:25:54
3 600 PLN - 14/05 16:50:51
3 000 PLN - 13/05 22:44:20