Księstwo Warszawskie, 1/6 talara 1811 IS - mennicze

stan zachowania
1/1-
cena wywoławcza
1 000 PLN
14 800 PLN

Pierwszy rocznika bicia 1/6 talara (złotówki).

Rewelacyjny, menniczy egzemplarz rzadkiego nominału. Naturalna patyna.

Typ niespotykany w takim stanie zachowania.

Zdecydowanie polecamy.

Plage 104, Kopicki 3691 (R1), Berezowski 3.75 zł