Złoty Krzyż Zasługi z Koroną, w etui

cena wywoławcza
300 PLN
675 PLN

Goldenes Verdienstkreuz mit der Krone.

Ustanowiony w 1849 roku przez cesarza Franciszka Józefa I.

Krzyż złoty, na wstążce wojennej.

Na pierścieniu punca z gwiazdką oraz sygnatura producenta: V. Meyers Söhne, Wien.

W oryginalnym pudełku sygnowanym Etuis & Cassetten Fabrik, J.G. Bergmann, Wien VII

Wymiary: 36 x 57 mm.