Srebrny Krzyż Zasługi

Srebrny Krzyż Zasługi
Srebrny Krzyż Zasługi
cena wywoławcza
100 PLN
260 PLN

Silbernes Verdienstkreuz.

Ustanowiony w 1849 roku przez cesarza Franciszka Józefa I.

Krzyż na czerwonej wstążce za zasługi cywilne.

Na pierścieniu sygnowany puncą srebra i znakiem producenta: V. Mayers Söhne, Wien.

Srebro, częściowo emaliowane, średnica 30 mm.