Trojaki koronne Zygmunta III, Walewski, Kraków 1884, Ex Kałkowski

cena wywoławcza
1 500 PLN
2 500 PLN

Oryginalne wydanie z 1884 roku.

Znakomita proweniencja księgozbioru Tadeusza Kałkowskiego, z jego pięknym exlibrisem i numerem inwentarzowym poniżej.

Oprawa dawana, prosta, utrzymana w stylu półskórku, ale będąca połączeniem malowanego płótna z papierem marmurkowym. Zewnętrznie ze śladami typowego użytkowania, bez uszkodzeń.

Stan wnętrza bardzo dobry. Zachowane oryginalne, wydawnicze okładki kartonowe, blok nieprzycinany. Szycie miejscami lekko poluzowane, ale bez luźnych składek.

Bardzo ładnie zachowany egzemplarz ze znakomitą, numizmatyczne proweniencją.

224 strony i 19 tablic.

Format 20 x 28 cm.

Więcej o tej pozycji w prezentacji filmowej na naszym kanale YouTube.