Śląsk, Halerz Kłodzko XV w. - NGC MS62

stan zachowania
NGC MS62
cena wywoławcza
~23 EUR
~51 EUR
Kopicki 8671 (R5)

Piękny egzemplarz.

Kłodzki halerz datowany na ~1460 rok.

Awers: orzeł z głową w lewo.

Rewers: lew czeski w lewo.