Medale Jan Paweł II SREBRO Kongres Eucharystyczny 1987 2szt. nakłady 50 i 5 szt.

stan zachowania
1/1-
cena wywoławcza
2 500 PLN
nie było ofert kupna

Medal projektu S. Wątróbskiej-Frindt.

Emitent: Parafia Rzymskokatolicka, Łódź Widzew-Wschód.

Obydwa wybite w srebrze (Ag.925) - cechy nabite na obrzeżu.

Medal średnicy 70 mm notowany u Paszkowycza, podany nakład 50 szt. i wycena 2.500 zł.

Medal średnicy 60 mm (błędnie u Paszkowycza zapisany jako 50 mm) wybity w ilości tylko 5 szt., wycena katalogowa 3.500 zł.

Bardzo rzadki zestaw.

Zdecydowanie polecamy.

Srebro. Średnica 60 i 70 mm. Wagi 92.7 i 131.6 g.

Paszkowycz - typ 89/87