PWPW - STALORYT Widok Warszawa - Barbakan i fragment Murów Obronnych

stan zachowania
cena wywoławcza
50 PLN
50 PLN

Wymiary: 187 x 159 mm.

Ładny staloryt z widokiem na Barbakan.

Sygnowany M. KOPECKI 11