PWPW - STALORYT Widok Warszawa - Barbakan i fragment Murów Obronnych

stan zachowania
cena wywoławcza
~11 EUR
~11 EUR

Wymiary: 187 x 159 mm.

Ładny staloryt z widokiem na Barbakan.

Sygnowany M. KOPECKI 11