Wykonanie Skarnik i Fiszbein w Warszawie, sygnatura wykonawcy na odwrocie - S.F. nad kotwicą w owalu. Obok oznaczenie BM (biały metal).
W komplecie nakrętka typu bączek 31 mm. Aluminiowa, sygnowana, przebita i przekręcona na wylot gwintem słupka.
Wymiary: 42 x 59 mm.
Stan zachowania dobry.
Lit. T. Zawistowski, "Polskie orły do czapek w latach 1919-1939", str 51.